GČC6: Vzhůru na Tygry!

Sparta zakončila skupinu A letního poháru vítězně, porazila Kladno 3:1. Díky tomuto bodovému zisku přeskočila Plzeň a vyhrála svou skupinu. Ve čtvrtfinále nás čeká soupeř ze severu, liberečtí Bílí Tygři.

Zápas s Kladnem byl poplatný tomu, že ani jednomu týmu o moc nešlo. Až na jednu rozmíšku se hrálo v klidu. Sparta nastoupila v hodně mladé sestavě. Typicky letní zápas rozhodl dvěma brankami Roman Horák. V brance se protočili Jakub Neužil a Oldřich Cichoň. Oba podali velmi dobrý výkon. Škoda chyby během naší přesilovky, díky které v přečíslení kladenští dostali kotouč za Cichoňova záda.

Čtvrtfinálový dvojzápas s Libercem začne na ledě soupeře v pondělí, odveta se bude hrát v Praze ve středu. Doufejme, že na nepříliš oblíbeném libereckém ledě odehrajeme dobrý zápas a do odvety půjdeme s dobrým výsledkem v zádech.