TELH SF3: Vstání z mrtvých

Po dvou domácích zápasech se série přesunula na jih Čech, konkrétně do českobudějovické Budvar Areny. Sparťané zvládli otočit zdánlivě ztracený zápas a po výhře 3:2 v prodloužení vedou v sérii 3:0.

První třetinu byl Motor lepší a zaslouženě šel do vedení po přesilovkové ráně Gulaše. Od druhé části Sparta převzala iniciativu, nicméně Motor výborně bránil prostor před brankou a velmi dobře chytal Hrachovina. A pak přišla 56. minuta, za stavu 2:0 zkratoval Gulaš a zbytek je historie. Sparta v dlouhé přesilovce srovnala a v prodloužení rozhodl Chlapík. Všechno střely z kruhu.

Nejlepším hráčem byl Chlapík, který vstřelil dvě branky a zaměstnával obranu Motoru. V bráně nastoupil Hudy a opět podal velmi dobrý výkon. Procentuálně to tak sice nevypadá, ale je tomu tak.

Sparta opět splnila cíl jednoho venkovního vítězství už v prvním zápase. Dnes večer může sérii ukončit a do Prahy se vrátit jako finalista. Doufám a věřím, že po dnešním zápase bude hotovo!