Sparta na Spengler Cupu!

Pamatuju si to naprosto přesně. Seděli jsme u našeho stolu v nejmenované hospodě u nejmenované zastávky metra u nejmenované sportovní haly. A když jsme si tak Na Ráně seděli před domácím zápasem Sparty v O2 Areně, koukali jsme na zápas Třince na Spengler Cupu ve švýcarském Davosu. U toho jsme řešili, jak by se nám takový výjezd líbil.

Nyní se z prosince přesuňme zpět do dnešních dnů. Dnes Sparta oznámila, že se zúčastní letošního ročníku Spenglerova poháru, který se tradičně uskuteční v prosinci ve Davosu. Sparta se zúčastnila naposledy v roce 2010, bude to tedy návrat po deseti letech. Už teď se těším a doufám, že se uskuteční výjezd a já budu jeho součástí. A i kdyby ne, poměřování se se zahraničními týmy je vždy něco extra, takový bonbonek na hokejovém dortu. Ještě kdyby k tomu vyšla CHL, byl by to jeden z nejnabitějších ročníků Sparty za poslední roky. A ročník, který by sliboval mnoho zážitků. A o tom to všechno je, o zážitcích spojených se Spartou. Tak doufám, že Vánoce společně oslavíme ve Švýcarsku!