TELH F1: Prohra na úvod

Po dlouhém čekání Sparta konečně nastoupila ve finále extraligy. V prvním zápase se představila na ledě obhájce titulu z Třince. Sparta zápas nezvládla, ve třetí třetině inkasoval čtyři branky a prohrála 4:1.

Dvě třetiny práce hozené do koše. Nejhorší na celém včerejším zápase je to, že jsme Třinci branky darovali, na tři vyloženě přihráli. Oceláři mají dostatečně silný kádr, aby tyto chyby trestali, což se potvrdilo. Dvě třetiny jsme přitom bránili takticky výborně. Ale třetí část přinesla zdvižený prst.

Jediný gól vstřelil Max Matuškin, bohužel se namočil do branek Třince. Líbí se mi pohybem Dvořáček. V bráně nastoupil Hudy a těžko mohl něco udělat lépe, spoluhráči mu vůbec nepomohli, u první branky to skvěle trefil Svačina.

Sparta musí vydržet hrát celý zápas dozadu dobře a bez chyb. Šanci na reparát má již dnes, kdy nastoupí k druhému finálovému zápasů. Tak doufám, že se do Prahy vrátíme za stavu 1:1!